publikuj / krok 1 z 4

Witaj Nauczycielu!
Jeżeli jesteś zainteresowany opublikowaniem opracowanych przez siebie materiałów zapoznaj się z poniższymi zasadami, które pozwolą Ci publikować w serwisie nauczyciele.mom.pl. Aby tekst publikacji mógł być zamieszczony w naszym serwisie muszą zostać spełnione następujące warunki:

 1. Osoba publikująca powinna przeprowadzić proces publikacyjny składający się z czterech kroków.
 2. W kroku nr 1 należy zapoznać sie z ogólnymi wytycznymi serwisu nauczyciele.mom.pl.
 3. Przechodzimy do kroku nr 2 poprzez kliknięcie na zielony przycisk "Następny krok" znajdujący się w prawym dolnym rogu strony.
 4. W kroku nr 2 należy zapoznać się z regulaminem i zaakceptować go.
 5. Po akceptacji znajdziemy się w formularzu, który należy wypełnić (obowiązkowo pola z gwiazdką) a następnie zatwierdzić klikając na przycisk "Wyślij".
 6. Po wykonaniu powyższych czynności w nowo otwartym oknie klikamy na czerwony przycisk "WYDRUKUJ O¦WIADCZENIE". Po jego wydrukowaniu sprawdzamy poprawność zawartych w nim danych i podpisujemy się w wyznaczonym miejscu. Kolejnym krokiem jest odesłanie go listem tradycyjnym (zwykłym, nie poleconym) na adres do korespondencji. UWAGA - oświadczenia wypełniamy wyłącznie w formie cyfrowej + własnoręczny podpis.
 7. Oświadczenie wypełnione odręczenie na nieautoryzowanych przez nas drukach nie będą brane pod uwagę, zaś przesłane materiały do publikacji nie trafią na stronę.
 8. W serwisie nauczyciele.mom.pl swoje publikacje mogą zamieszczać zarówno nauczyciele jak i pozostali pracownicy oświaty (np. pracownicy przedszkoli).
 9. Przygotowany przez siebie (lub kilku autorów) tekst publikacji należy przesłać zgodnie z wytycznymi regulaminu e-mailem na adres: info@nauczyciele.mom.pl
 10. Dostarczone teksty zostaną opublikowane w ciągu 7 dni robocznych od dnia otrzymania podpisanego przez autora(ów) oświadczenia i uiszczenia opłaty (w przypadku wyrażenia chęci otzymania zaświadczenia).
 11. Jeżeli autor wyraża chęć otrzymania pisemnego zaświadczenia o dokonanej publikacji w naszym serwisie, winien jest uiścić opłatę w kwocie 15 zł, zgodnie z wytycznymi zawartymi w regulaminie.