aktualności

30.06.2014Niech żyhą wakacje....
Z radością po raz kolejny powitaliśmy WAKACJE!!!
Życzymy wszystkim mnóstwa odpoczynku, regeneracji sił i tego by 1 września z ochotą i w pełni sił powrócili do swoich obowiązków :)

Zespół redakcyjny nauczyciele.mom.pl
26.04.2014Akcja "Dwa słowa na dwa lata to o 270 słów za mało"
Drodzy Rodzice!
Kierując się dobrem naszych najmłodszych pacjentów, grupa logopedów z forum "Logopedia - terapia zaburzeń mowy", postanowiła zorganizować ogólnopolskie bezpłatne konsultacje logopedyczne " Dwa słowa na dwa lata, to... o 270 za mało. Konsultacje będą przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. Pragniemy zaakcentować, że opieka i stymulowanie rozwoju mowy dziecka - a w określonych przypadkach terapia mowy dziecka - jest możliwa od narodzin.
17.04.2014Najserdeczniejsze Życzenia Wielkanocne
Alleluja, Alleluja Zmartwychwstał Pan!
Życzę Tobie i całej Twojej rodzinie
abyście na co dzień przeżywali swoje własne święto zmartwychwstania
poprzez odradzanie się w Waszych sercach miłości do najbliższych
oraz wiarę w potęgę i trwałość uczucia.
Z serdecznymi życzeniami Zespół Nauczyciele.mom.pl.
06.03.2014VII Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "FotoUcz" rozstrzygnięty
Dnia 6 marca 2014 roku został rozstrzygnięty VII Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "FotoUcz". Po burzliwych obradach Jury konkursowe w składzie:
 • Tadeusz Bącal - przewodniczący
 • Mateusz Wiczyński - członek
 • Tomasz Szachoń - członek
 • Tadeusz Śmiałkowski - członek
  postanowiło przyznać 3 wyróżnienia.
  04.03.2014Dzieci namawiają dorosłych do poprawy bezpieczeństwa
  Trwa ogólnopolski konkurs dla dzieci na najbardziej aktywny i efektywny Szkolny Klub Bezpieczeństwa. Zadanie polega na podjęciu działań, które wpłyną na poprawę bezpieczeństwa w lokalnej społeczności. Nagrodą główną jest m.in. mobilne miasteczko ruchu drogowego. Akcja jest elementem międzynarodowego programu edukacyjnego Renault "Bezpieczeństwo
  i mobilność dla wszystkich"
  .

  25.10.2013Zostań Pedagogiem Roku 2013 - podziel się swoimi sukcesami!
  Redakcja miesięcznika "Głos Pedagogiczny" zaprasza do udziału w VIII Ogólnopolskim Kongresie dla Pedagogów Szkolnych i Pracowników OPS, który odbędzie się 25 października w Warszawie. Patronat honorowy nad Kongresem objęła Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska.
  01.07.2013Niech żyją wakacje!
  Z okazji rozpoczynających się wakacji życzymy wszystkim mnóstwa odpoczynku, regeneracji sił i tego by 2 września z ochotą i w pełni sił wrócić do swoich obowiązków :)

  Redakcja serwisu nauczyciele.mom.pl życzy wszystkim udanych wakacji :)
  18.02.2013Tysiące uczniów w całej Polsce zdobywa wiedzę dzięki Renault
  48 000 uczniów z ponad 350 szkół podstawowych w całym kraju otrzymało pakiety edukacyjne "Droga i Ja, służące do nauki zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ekologicznych form transportu. Zestawy są elementem międzynarodowego programu edukacyjnego Renault "Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich".
  18.02.2013ZNP zaniepokojony stanowiskiem MEN w sprawie bibliotek szkolnych
  Związek Nauczycielstwa Polskiego wyraża zaniepokojenie stanowiskiem Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie założeń do projektu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji zawierających rozwiązania mogące prowadzić do likwidacji bibliotek szkolnych.
  05.02.2013Co dalej z propozycjami MEN w sprawie Karty Nauczyciela
  4 lutego 2013 roku Zespół ds. propozycji zmian w ustawie o systemie oświaty oraz w ustawie Karta Nauczyciela, powołany przez ZG ZNP w czerwcu ub.r., zapoznał się z przedstawionymi przez MEN 31 stycznia br. propozycjami zmian w obowiązującej Karcie Nauczyciela. Członkowie Zespołu uznali, że przedstawione propozycje odzwierciedlają przebieg rozmów na ten temat, toczących się w resorcie edukacji od lipca do grudnia ub. r., z udziałem przedstawicieli MEN, JST i związków zawodowych. Zespół rekomendował Prezydium ZG ZNP propozycje dot. dalszych prac nad zmianami w Karcie Nauczyciela.

 • pierwsza | poprzednia [ strona: 3 / 15 ] następna | ostatnia